Birmania

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Birmania

Nieruchomość na sprzedaż w Myanmarze

Birma, wcześniej znana jako Birma, jest narodem Azji Południowo-Wschodniej z ponad 100 grupami etnicznymi graniczącymi z Indiami, Bangladeszem, Chinami, Laosem i Tajlandią. Yangon jest największym miastem w kraju, domem dla tętniących życiem rynków, licznych parków i jezior. Oto wysoka złota pagoda Shwedagon, w której znajdują się relikwie buddyjskie z VI wieku.

Naypyidaw jest stolicą Birmy.

Podczas boomu gospodarczego w Myanmarze reformy gospodarcze i polityczne prezydenta Birmy Thein Sein doprowadziły do ​​zniesienia większości zachodnich sankcji gospodarczych. Dziki optymizm wyzwolił potencjał kraju. Dzielnica biznesowa Yangon, Sakura Tower, prosiła i uzyskiwała czynsze na poziomie tych na Manhattanie, rynek nieruchomości na sprzedaż w Myanmarze wystartował

Drastyczny spadek średnich czynszów w biurach Yangon, wynoszący około 25–30% w ciągu ostatnich dwóch lat, można przypisać wielu czynnikom, z których nie wszystkie wynikają z represji wojska wobec muzułmanów Rohingya z Sierpień-wrzesień ubiegłego roku, w wyniku którego Birma odzyskała część statusu międzynarodowej marginalizacji.

Teraz ceny nieruchomości na sprzedaż w Myanmarze spadły o 35%.

Znaczna część boomu na rynku nieruchomości w latach 2011–2014 opierała się na prognozach dotyczących masowego napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych i inwestycji zagranicznych, które były w stanie zapłacić duże czynsze za biura i apartamenty.

Mapa, zmian cen i statystyki
No real estate match the specified search parameters!
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB